hakkımızda icon Hakkımızda

Sepya Danışmanlık

artı icon HAKKIMIZDA

Sepya Danışmanlık olarak müşterilerinin kurumsal güçlerine katkıda bulunmayı hedefleyen ; hizmetleri, kalitesi ve teknolojiye yaklaşımıyla, bugün müşteri portföyünde yer alan yurtiçi ve yurtdışı firmalara hizmetlerini vermektedir.

2013 yılında kurulan SEPYA DANIŞMANLIK profesyonel ekibiyle siz değerli müşterilerine vermeyi hedeflediği hizmetler için çizdiği yoldan ayrılmayarak kendisini daha da geliştirmiş ve bugün de Türkiye’nin sayılı danışmanlık firmalarından biri olmaya hak kazanmıştır.

Sepya Danışmanlık verdiği hizmette müşterisi adına düşünür ve müşterisinin gerçek ihtiyacını tespit ederek gerekli soruları, önerileri müşterilerine yöneltir ve müşterilerini yönlendirir.

Sepya Danışmanlık üstlendiği işlerle ilgili olarak; işlerin tüm safhalarında müşterisinin yanında olur ve müşterisini yazılı ve sözlü olarak bilgilendirir.

Sepya olarak bizi ön plana çıkaran faktörler;


  • Genç ve Dinamik Ekip
  • Proje Odaklı Yaklaşım
  • Uzun Sektör Deneyimi
  • Kalite Odaklılık
  • Güncel Teknolojiyi Takip

Sepya olarak, işinizde ihtiyaç duyduğunuz eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde; en kısa yoldan ekonomik ve başarılı sonuçlar alabileceğiniz eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile sizlere destek olmaktayız.

 SEPYA