icon

SEPYA DANIŞMANLIK

  • HAKKIMIZDA
Sepya Danışmanlık olarak müşterilerimizin kurumsal güçlerine katkıda bulunmayı hedefleyen; hizmetleri, kalitesi ve teknolojiye yaklaşımıyla, bugün müşteri portföyünde yer alan yurtiçi ve yurtdışı firmalara hizmetlerini vermektedir.
2013 yılında kurulan SEPYA Danışmanlık Eğt. Bel. ve Rek. San. Tic. Ltd. Şti. profesyonel ekibiyle siz değerli müşterilerine vermeyi hedeflediği hizmetler için çizdiği yoldan ayrılmayarak kendisini daha da geliştirmiş ve bugün de Türkiye’nin sayılı danışmanlık firmalarından biri olmaya hak kazanmıştır. Sepya Danışmanlık olarak müşterilerimize CE Belgesi, TSE Belgesi, ISO Belgesi, EAC Belgesi, Yatırım Teşvik Belgesi, Zirai Kredilendirme Belgesi, Marka Tescil Belgesi, Patent Tescil Belgesi ve Faydalı Model Belgesi konularında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Sepya Danışmanlık verdiği hizmette müşterisi adına düşünür ve müşterisinin gerçek ihtiyacını tespit ederek gerekli soruları, önerileri müşterilerine yöneltir ve müşterilerini yönlendirir. Sepya Danışmanlık üstlendiği işlerle ilgili olarak; işlerin tüm safhalarında müşterisinin yanında olur ve müşterisini yazılı ve sözlü olarak bilgilendirir.

İŞİNİZE DEĞER KATIYORUZ